Oferta home staging

Niskokosztowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

 

Oferta

Szanowni Państwo! W tym miejscu przedstawiamy ofertę współpracy, która zaoszczędzi Wasz czas, pieniądze i niepotrzebne nerwy związane z przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Dysponujemy zapleczem fachowców, którzy pod naszym czujnym okiem, wykonają prace szybko i profesjonalnie.

Konsultacja:
- konsultacja w mieszkaniu lub domu,
- określenie mocnych i słabych stron nieruchomości,
- pisemna instrukcja dla klienta do przeprowadzenia zmian (po ustaleniu budżetu).
Cena konsultacji 350 zł ( czas - około 2 godziny). Jeżeli po spotkaniu uznacie Państwo, że nie jesteście w stanie samodzielnie przeprowadzić zmian (z różnych przyczyn), to cenę konsultacji wliczymy w projekt i poprowadzimy go dalej.

Projekt i realizacja:
- konsultacja w mieszkaniu lub domu,
- dobór kolorów,
- dobór materiałów,
- przegląd mebli,
- propozycja ustawienia mebli,
- realizacja projektu.
Zakres naszych działań ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb zmian. Realizacją projektu możemy zająć się osobiście lub we współpracy z Państwem. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży zajmuje najczęściej nie więcej niż 10 dni roboczych. Ceny ustalane są indywidualnie podczas konsultacji.

W zakresie naszych usług mamy również:
- odświeżenie i stylizację przed kolejnym wynajmem mieszkania lub domu,
- przygotowanie pod wynajem stanu deweloperskiego,
- aranżację lokali pokazowych.
Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu zleconych prac. Współpracujemy z profesjonalnym fotografem wnętrz, który na Państwa życzenie zrobi zdjęcia nieruchomości.
Zdjęcia nieruchomości są ważnym elementem procesu sprzedaży,na etapie zainteresowania nieruchomością potencjalnych klientów.